Sponsorzy

Organizator

Patronat Medialny

Patronat Honorowy

WTS na Facebooku!

24.09.2017 – Sezon 2017 Nice PLŻ zakończony!

Sezon 2017 Nice 1 Ligi Żużlowej został zakończony. Do Ekstraligi bezpośrednio awansowała Grupa Azoty Unia Tarnów, a w barażach pojedzie Zdunek Wybrzeże Gdańsk. Wraz z końcem rozgrywek rozstrzygnięta została także kolejna edycja konkursu WTS Nice PLŻ Speedway Typer. Zwycięzcą został Nikolai Pudełko.

Nikolai Pudełko wygrał czwartą edycję WTS Nice PLŻ Speedway Typer z przewagą ponad 50 punktów nad konkurentami, gromadząc przez cały sezon 637 punktów. Drugie miejsce zajął Mateusz Nowak zdobywając 584 punkty, a trzeci był Paweł Paluch (580 punktów). Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a wszystkich uczestnikom dziękujemy za wspólną zabawę przez cały sezon!

25.07.2017 – 12 kolejek WTS Nice PLŻ Speedway Typer za nami.

Już 12 rund Nice 1 Ligi Żużlowej za nami, a dopiero w ostatni weekend udało się odrobić zaległości z początku sezonu i nareszcie w tabeli wszystkie zespoły mają rozegraną taką samą liczbę spotkań. Dzięki temu udało się także nadrobić zaległości w Typerze

Rozegranie zaległych spotkań umożliwiło rozstrzygnięcie klasyfikacji za 5 i 8 rundę Typera. Na czele klasyfikacji generalnej umocnił się Nikolai Pudełko, który w 12 rundach zdobył już 497 punktów. Gratulujemy wszystkim zwycięzcom dotychczasowych kolejek i zapraszamy do dalszej zabawy. Przed nami jeszcze dwie rundy sezonu zasadniczego, a później Play-Off.

02.04.2017 – Dzisiaj ruszyła kolejna edycja konkursu WTS Nice PLŻ Speedway Typer!

Od dzisiaj można już typować wyniki pierwszej rundy Nice PLŻ w sezonie 2017! Inauguracja tegorocznego sezonu już w najbliższy piątek - w pierwszym spotkaniu Stal Rzeszów będzie podejmować Polonię Piła.

Już po raz czwarty zapraszamy wszystkich kibiców czarnego sportu do wspólnej zabawy. Podobnie jak w poprzednich sezonach typowanie wyników będzie możliwe za pomocą aplikacji w serwisie społecznościowym facebook. W każdej kolejce do wygrania będą bilety na kolejne mecze Nice PLŻ, natomiast zwycięzca całej edycji otrzyma karnet na wybrany stadion Nice PLŻ w sezonie 2018. Nagrody, tak jak poprzednio, ufundowała firma Nice.

22.03.2017 – Czwarta edycja WTS Nice PLŻ Speedway Typer już niebawem!

W najbliższym sezonie, już po raz czwarty, Warszawskie Towarzystwo Speedwaya organizuje konkurs Nice PLŻ Speedway Typer.

Rozpoczęcie zmagań ligowych w Nice PLŻ w sezonie 2017 już za nieco ponad dwa tygodnie. Pierwsza runda zostanie rozegrana w weekend 8-9 kwietnia. W tym sezonie tradycyjnie zapraszamy kibiców do zabawy w typowanie wyników meczów żużlowych. Oficjalne rozpoczęcie konkursu już na początku kwietnia. Zasady zabawy pozostają bez zmian, a sponsorem nagród ponownie będzie sponsor tytularny Nice Polskiej Ligi Żużlowej – firma Nice.

27.09.2016 – Poznaliśmy najlepszego Typere sezonu 2016!

W ostatnią niedzielę odbyły się ostatnie spotkania tegorocznego sezonu Nice PLŻ. Tym samym poznaliśmy zwycięzcę kolejnej edycji konkursu WTS Nice PLŻ Speedway Typer.

W ostatniej rundzie zwycięzył Dawid Puczyłowski, natomiast najlepszym typerem sezonu 2016 został Marek Hulbój, który łącznie uzbierał 984 punktów. Tegoroczny konkurs był bardzo wyrównany - drugie miejscie zajął Tomasz Domagała zdobywając tylko 2 punkty mniej, a trzeci był Dariusz Nowak z 975 punktami. Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za wspólną zabawę.

12.09.2016 – Coraz bliżej do rozstrzygnięcia konkursu na najlepszego typera sezonu 2016!

Kolejna edycja Nice PLŻ Typer powoli dobiega końca. Do zakończenia sezonu pozostały jeszcze dwie rundy finałowe. Po 18 rundach na czele klasyfikacji znajduje się Marek Hulbój.

Do końca konkursu już tylko dwie rundy, ale sprawa zwycięstwa jest cały czas otwarta. Tegoroczna rywalizacja jest niezwykle wyrównana - po 18 rundach różnica między pierwszym a trzecim miejscem w klasyfikacji generalnej wynosi jedynie 4 punkty! Prowadzi Marek Hulbój, który zgromadził 944 punkty, ale szansę na końcowy triumf cały czas mają jeszcze Tomasz Domagała (942 pkt.) i Dariusz Nowak (940 pkt.). Serdecznie zapraszamy do typowania dwóch ostatnich kolejek Nice PLŻ.

02.05.2016 – Znamy pierwszych zwycięzców typera w sezonie 2016!

Pogoda nie rozpieszcza żużlowców na początku tegorocznego sezonu. W pierwszych rundach Nice PLŻ bardzo wiele zawodów zostało przełożonych z powodu niesprzyjających warunków atmosferycznych. Na szczęście pogoda się poprawia i piątą oraz szóstą rundę Nice PLŻ udało się już rozegrać w całości. Umożliwiło to także rozstrzygnięcie typera za te dwie rundy.

Pierwszymi zwycięzcami konkursu w typowanie wyników Nice PLŻ zostali: Mateusz Szymaniec zwycięzca 5 rundy oraz Łukasz Bednarek, który okazał się najlepszy w 6 rundzie. Wyniki za wcześniejsze rundy (od pierwszej do czwartej) zostaną opublikowane po rozegraniu wszystkich zaległych spotkań. A my z niecierpliwością czekamy na kolejne zmagania w Nice PLŻ. Najbliższe już w niedzielę 8 maja. Zapraszamy do typowania wyników za pomocą aplikacji w serwisie społecznościowym facebook.

23.03.2016 – Kolejna edycja WTS Nice PLŻ Speedway Typer rozpoczęta!

Rozpoczęcie kolejnego sezonu 2016 w Nice PLŻ już za kilka dni, a dzisiaj rusza kolejna edycja konkursu WTS Nice PLŻ Speedway Typer!

Po raz kolejny zapraszamy wszystkich kibiców czarnego sportu do wspólnej zabawy. Podobnie jak w poprzednich sezonach typowanie wyników będzie możliwe za pomocą aplikacji w serwisie społecznościowym facebook. W każdej kolejce do wygrania będą bilety na kolejne mecze Nice PLŻ, natomiast zwycięzca całej edycji otrzyma karnet na wybrany stadion Nice PLŻ w sezonie 2017. Nagrody ufundowała firma Nice.

27.01.2016 – Kolejna edycja WTS Nice PLŻ Speedway Typer już niebawem!

W najbliższym sezonie żużlowym Nice PLŻ Speedway Typer organizowany Warszawskie Towarzystwo Speedwaya będzie kontynuowany.

Wszyscy kibice żużla z niecierpliwością oczekują na kolejny sezon żużlowy. Rozpoczęcie zmagań ligowych w Nice PLŻ już 28 marca. W tym sezonie po raz kolejny zapraszamy kibiców do zabawy w typowanie wyników meczów żużlowych. Zasady zabawy pozostają bez zmian, a sponsorem nagród ponownie będzie sponsor tytularny Nice Polskiej Ligi Żużlowej – firma Nice.