Data: czwartek, 19 Maj 2011 autor: Redakcja
Ściganie na stadionie PSŻ przy Warmińskiej rozpoczęło się o 16.30. Bardzo słoneczna pogoda i wysoka temperatura uczyniła tor bardzo suchym, pomimo regularnego roszenia nakazywanego przez tamtejszego szkoleniowca Mirosława Kowalika. W oparach kurzu rywalizowało sześć duetów: gospodarze, wrocławianie, ZKŻ pod wodzą legendarnego Andrzeja Huszczy, opolanie, reprezentanci pierwszej stolicy Polski ze Startu Gniezno i jak się od samego początku okazało główni bohaterowie – WTS Nice, ze stolicy obecnej. Już od samego przybycia świeżo upieczeni warszawiacy skupiali na sobie uwagę rywali i dziennikarzy. Barwne kewlary i obicia motocykli pozbawiły wątpliwości niewierzących w pełny profesjonalizm teamu.
Tagi: MMPPK
Kategoria: MMPPK | Komentarze (0)














