Tuesday, 9 June 2026.

Data: wtorek, 26 Lipiec 2011 autor: Redakcja

Gdzie te czasy, kiedy kibice obu drużyn dopingowali wspólnie w jednym sektorze ramię w ramię, wymieniali się szalikami, nie po to aby spalić na płocie po nominowanych? Znalazłam zdjęcie z 24 lipca 2005 roku z pojedynku w Gnieźnie. Piękny przykład prawdziwej zgody.

Czytaj dalszą część wpisu…

Tagi:
Kategoria: Blog Jawki | Komentarze (0)

Data: wtorek, 26 Lipiec 2011 autor: Redakcja

4 sierpnia na torze w Pile po raz pierwszy po ośmiu latach przerwy warszawska drużyna będzie gospodarzem imprezy żużlowej. WTS Warszawa będzie organizatorem turnieju w ramach I grupy Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski. Członkowie stowarzyszenia poszukują wszystkich chętnych warszawiaków zainteresowanych pomocą przy organizacji zawodów.

Czytaj dalszą część wpisu…

Tagi: ,
Kategoria: MDMP, WTS | Komentarze (2)

Data: środa, 20 Lipiec 2011 autor: Redakcja

Drużyna z Zielonej Góry wygrała trzecią rundę Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski, która rozegrana została na torze w Opolu.

Czytaj dalszą część wpisu…

Tagi:
Kategoria: MDMP | Komentarze (0)

Data: środa, 20 Lipiec 2011 autor: Redakcja

Dzisiaj (tj. środa 20 lipca godz. 17.00) w Opolu rozegrana zostanie III runda rozgrywek o Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwo Polski. W zawodach oprócz żużlowców gospodarzy (Kolejarz Opole) udział wezmą także drużyny: WTS Nice Warszawa, Kolejarz Rawicz, Lechma Poznań, Start Gniezno, Stal Gorzów oraz Falubaz Zielona Góra.

Czytaj dalszą część wpisu…

Tagi: ,
Kategoria: Adrian, MDMP | Komentarze (0)

Data: sobota, 16 Lipiec 2011 autor: Redakcja

W piątek (1.07.2011 r.) zwycięstwem drużyny WTS Nice Warszawa zakończył się finał Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych, który rozegrany został na torze w Gdańsku.

Zapraszamy do obejrzenia relacji wideo opowiadającej o drodze zawodników WTS Nice Warszawa po złoto MMPPK!

Czytaj dalszą część wpisu…

Tagi:
Kategoria: MMPPK | Komentarze (1)

Data: piątek, 8 Lipiec 2011 autor: Redakcja

Złoto dla zuchwałych - tylko taka myśl mi przychodzi do głowy, gdy zabieram się do opisywania moich ostatnich przeżyć żużlowych. Nieopisana radość na widok Przemka Pawlickiego odbierającego złoty puchar na najwyższym stopniu podium MMPPK 1 lipca w Gdańsku.

Czytaj dalszą część wpisu…

Tagi: ,
Kategoria: MMPPK, WTS | Komentarze (0)

Data: czwartek, 7 Lipiec 2011 autor: Redakcja

Tylko taka myśl mi przychodzi do głowy, gdy zabieram się do opisywania moich ostatnich przeżyć żużlowych. Nieopisana radość na widok Przemka Pawlickiego odbierającego złoty puchar na najwyższym stopniu podium MMPPK 1 lipca w Gdańsku.

Czytaj dalszą część wpisu…

Tagi:
Kategoria: Blog Jawki | Komentarze (0)

Data: środa, 6 Lipiec 2011 autor: Redakcja

Już w najbliższy poniedziałek (11.07.2011 r.) o godzinie 19:00 w Piwiarni Warki przy ul.Solidarności 117 odbędzie się otwarte spotkanie wszystkich sympatyków warszawskiego czarnego sportu. Przedstawione zostaną plany na najbliższe miesiące, a od godziny 20:00 przeprowadzona zostanie transmisja turnieju półfinałowego Drużynowego Pucharu Świata z udziałem polskiej reprezentacji. Będzie to okazja do świętowania pierwszego złotego medalu warszawskiego żużla od 1957 roku!

Czytaj dalszą część wpisu…

Tagi:
Kategoria: WTS | Komentarze (0)

Data: sobota, 2 Lipiec 2011 autor: Redakcja

Żużlowcy WTS Nice Warszawa zdobyli wczoraj w Gdańsku złote medale Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych. Srebro zdobyli zawodnicy z Zielonej Góry, a brąz przypadł zespołowi z Leszna.

Czytaj dalszą część wpisu…

Tagi:
Kategoria: MMPPK | Komentarze (1)

Data: środa, 29 Czerwiec 2011 autor: Redakcja

W najbliższy piątek o godzinie 18-tej na stadionie im. Zbigniewa Podleckiego w Gdańsku rozegrany zostanie finał Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych. W zawodach udział wezmą najlepsze duety juniorskie z Bydgoszczy, Gorzowa, Warszawy, Leszna, Gdańska, Częstochowy oraz Zielonej Góry.

Czytaj dalszą część wpisu…

Tagi:
Kategoria: MMPPK | Komentarze (0)

Data: środa, 22 Czerwiec 2011 autor: Redakcja

Drużyny z województwa lubuskiego okazały się najlepsze w drugiej rundzie Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski rozegranych na torze w Poznaniu. Komplet punktów uzbierał żużlowiec WTS Nice Warszawa, Piotr Pawlicki junior.

Czytaj dalszą część wpisu…

Tagi:
Kategoria: MDMP | Komentarze (0)

Data: poniedziałek, 20 Czerwiec 2011 autor: Redakcja

Trzecie zawody WTS Nice to powrót do miejsca, w którym 18 maja zaczęła się żużlowa przygoda  nowej drużyny z Warszawy. Błąd w układaniu harmonogramu zmusza warszawiaków do startu w osłabieniu na golęcińskim torze ? w żółto-czerwonych barwach nie pojedzie Przemek Pawlicki. Powodem są zobowiązania do startów w lidze szwedzkiej w zespole Piraterny Motala.

Czytaj dalszą część wpisu…

Tagi:
Kategoria: MDMP | Komentarze (0)


Strona 52 z 57« Pierwsza...5051525354...Ostatnia »